Szyfoniera w stylu klasycystycznym. Korpus z sześcioma szufladami z uchwytami w kolorze złotym. Dekoracyjne kluczyny w kształcie rombu w trzech górnych szufladach. Górna krawędź mebla zdobiona delikatnym, złoconym ornamentem z perełkowaniem. Mebel po profesjonalnej renowacji.
Szyfoniera klasycystyczna
11 900,00 PLN
| Wysyłka kurierem (Europa) | 600,00 PLN |
| Wysyłka kurierem (Polska) | 300,00 PLN |
| Wysyłka kurierem (USA) | 800,00 PLN |
| Odbiór w salonie | 0,00 PLN |
| Miasto | Kraków |
Szczegóły produktu
| Szerokość | 76 cm |
| Wysokość | 138 cm |
| Głębokość | 40 cm |

-780x780.png)
-200x200.png)
-200x200.png)

