Biurko duńskie bardzo dobrego projektu. Front zdominowany rytmem szuflad z gładkimi frontami i aluminiowymi uchwytami. Nogi zamiast podpierać biurko na krawędziach - zewnętrznych częściach korpusu, zostały przesunięte nieco ku środkowi i znajdują się na osi szuflad. Daje to lekki i wyróżniający się efekt.
Biurko po konserwacji. Stan bardzo dobry.
Piękny, efektowny mebel w czystym stylu.
Biurko duńskie w stylu Mid Century Modern. Teak, lakier. Po konserwacji
6 900,00 PLN
| Wysyłka kurierem (Europa) | 400,00 PLN |
| Wysyłka kurierem (Polska) | 200,00 PLN |
| Wysyłka kurierem (USA) | 500,00 PLN |
| Odbiór w salonie | 0,00 PLN |
| Miasto | Kraków |
Szczegóły produktu
| Szerokość | 140cm |
| Wysokość | 76cm |
| Głębokość | 70cm |

-780x780.png)
-200x200.jpg)
111-200x200.jpg)
-200x200.png)
-200x200.png)
-200x200.png)
