Witryna w stylu rokoko, mebel o charakterze ekspozycyjnym. Posiada płaską przeszkloną gablotę idealną do prezentowania kolekcji i przedmiotów dekoracyjnych. Mebel odznacza się lekką formą typową dla stylu rokoko. Gablota osadzona na cienkich, esowato wygiętych nogach zdobionych złoconym ornamentem rocaille.
Wysokość przeszklonej gabloty wewnątrz: z przodu 12cm, z tyłu 23 cm
Witryna w stylu rokoko
7 900,00 PLN
| Wysyłka kurierem (Europa) | 400,00 PLN |
| Wysyłka kurierem (Polska) | 200,00 PLN |
| Wysyłka kurierem (USA) | 500,00 PLN |
| Odbiór w salonie | 0,00 PLN |
| Miasto | Kraków |
Szczegóły produktu
| Szerokość | całkowita: 172 cm gablota: 160 cm |
| Wysokość | przód: 89 cm tył z ornamentem: 119 cm |
| Głębokość | całkowita (z nogami): 176 cm |

-780x780.png)
-200x200.png)
-200x200.png)
-200x200.png)
-200x200.png)
-200x200.png)
