Duński sideboard z palisandru. Piękny przykład stylu mid century modern.
Korpus z przesuwnymi drzwiami. W części centralnej półki wysuwane na prowadnicach, a w częściach bocznych poziome półki niewysuwane. W dolnej części cztery szuflady.
Mebel po profesjonalnej konserwacji. Stan igła.
Sideboard palisandrowy, Dania, lata 60.
13 800,00 PLN
| Wysyłka kurierem (Europa) | 600,00 PLN |
| Wysyłka kurierem (Polska) | 300,00 PLN |
| Wysyłka kurierem (USA) | 800,00 PLN |
| Odbiór w salonie | 0,00 PLN |
| Miasto | Kraków |
Szczegóły produktu
| Szerokość | 199 cm |
| Wysokość | 112 cm |
| Głębokość | 47 cm |









