Serwantka w stylu Ludwika Filipa z dekoracyjną nadstawką, II poł. XIX w.
9 200,00 PLN
| Wysyłka kurierem (Europa) | 600,00 PLN |
| Wysyłka kurierem (Polska) | 300,00 PLN |
| Wysyłka kurierem (USA) | 800,00 PLN |
| Odbiór w salonie | 0,00 PLN |
| Miasto | Kraków |
Szczegóły produktu
| Szerokość | 100 cm z gzymsem |
| Wysokość | 165 cm |
| Głębokość | 50 cm z gzymsem |


