Serwantka w stylu Biedermeier, ok. 1850 r.
8 200,00 PLN
| Wysyłka kurierem (Europa) | 600,00 PLN |
| Wysyłka kurierem (Polska) | 300,00 PLN |
| Wysyłka kurierem (USA) | 800,00 PLN |
| Odbiór w salonie | 0,00 PLN |
| Miasto | Kraków |
Szczegóły produktu
| Szerokość | 94 cm z gzymsem |
| Wysokość | 174 cm |
| Głębokość | 52 cm z gzymsem |


