Przepiękny indyjski haft wykonany został z setek mieniących się, odbijających światło cekinów tworzących niepowtarzalne kompozycje. Obraz zachwyca bogactwem ornamentu i delikatną, ciepłą kolorystyką utrzymaną w odcieniach złota, bieli, czerwieni i brązu. Wrażenie robi również duży rozmiar obrazu – ok. 110/110 cm. W ofercie dostępny również drogi, podobny haft. Para obrazów może pełnić funkcję dyptyku we wnętrzu, ale można je także rozdzielić.

Wyjątkowy haft dodaje energii i tworzy w pomieszczeniach nadzwyczajne świetlne iluminacje. Dzięki walorom światłocieniowym wypełni wnętrze blaskiem i setkami świetlistych refleksów. Kompozycje wykonane w tego rodzaju technice zdobniczej są charakterystyczne dla wyrobów indyjskich. Jednocześnie prezentowany haft to przedmiot bardzo rzadko spotykany na polskim rynku antykwarycznym.

Doskonale sprawdzi się we wnętrzach o orientalnym charakterze, choć równie dobrze zaprezentuje się w nowoczesnymi apartamencie. Energetyzujący haft można wykorzystać również jako element wystroju w indyjskiej restauracji. To także doskonała propozycja dla fanów orientu i bogatej kultury indyjskiej.

Koncepcja migoczących – żywych obrazów we wnętrzu nawiązuje do nurtu filozoficznego jakim jest emanacja. Zasadą tego procesu jest wypływająca z Jedni energia powstawania bytów. Drogą poznania jest ekstaza.

Obraz orientalny. Bogaty haft cekinowy w złoconej ramie. Indie XX w.

1 190,00 PLN
Wysyłka kurierem 19,00 PLN
Odbiór w salonie 0,00 PLN
Miasto Kraków

Szczegóły produktu

Szerokość 110 x 110 cm