Ekskluzywny i luksusowy mebel z drewna smoczego, wykonany w stylu Art Deco. Główną ozdobę gabloty stanowią dwie przeszklone witryny na bokach oraz projektowane, ornamentalne zawiasy w centralnej części. Unikatowa konstrukcja z uwagi na uchylne sekretery. Fornirowana rzadkim, kosztownym gatunkiem drewna. Wszystkie okucia i zawiasy platerowane srebrem.

 

Środkowa część szafy otwierana nietypowo, górna klapa się uchyla jak w sekreterze z góry na dół, zawiasy są umieszczone w połowie tego mebla, natomiast druga klapa otwiera się tak jak klapa samochodu. Punktem wyjścia tego mebla było niekonwencjonalne rozwiązanie otwierania centralnej części, która była sekretarzykiem, ozdobne zamknięcie sekretarzyka jest jednocześnie zawiasami blatów tych szafek.

 

Nie standardowe ustawienie mebla, nie na czterech nogach tak jak w przypadku innych mebli, lecz na jednej nodze centralnej. Stanowi ona cokół unoszący cała strukturę w górę i ja dodatkowo eksponuje. Charakterystyczny stopień jak podium.

 

Luksusowy mebel na prezentacje wybitnych projektów Polskiego Art. Deco. Ciemne plecy fornirowanej witryny i szklane półki pozwalały na wyeksponowanie polskich platerów i sreber, czy szkieł dekoracyjnych huty Niemien.O wspaniałym wykonaniu szafy świadczy dodatkowo fakt, że nawet jej plecy są fornirowane.

 

Witryna Art Deco, projektowana, drzewo smocze. Uchylne sekretery

29 900,00 PLN
Wysyłka kurierem (Europa) 1 000,00 PLN
Wysyłka kurierem (Polska) 400,00 PLN
Wysyłka kurierem (USA) 1 000,00 PLN
Odbiór w salonie 0,00 PLN
Miasto Kraków

Szczegóły produktu

Szerokość 157 cm
Wysokość 175 cm
Głębokość 35 cm z zamkniętą sekreterą, 110 cm z otwartą sekreterą