Piękna lampa sufitowa w stylu Art Deco, pochodząca z lat 30. XX w. Przedmiot znakomitej klasy. Konstrukcja wykonana z chromowanego metalu i szkła.
Sześć punktów świetlnych zlokalizowanych w dolnej części lampy. Oprawki na żarówki z dekoracyjnymi wolutowymi elementami zakomponowanymi w taki sposób, aby tworzyły ornament w formie rozety. Powyżej zamocowany płaski szklany klosz, który pięknie rozprasza i odbija światło dając ciekawe efekty świetlne. Klosz wykonany z matowego szkła. Powyżej, w jednej trzeciej wysokości lampy zdobienie w formie dwóch równoległych talerzyków.
Dekoracyjność i uroda lampy nie wynika z obfitego stosowanie ornamentu ale z pięknie zaprojektowanej formy opartej na geometrycznych kształtach, a także powtarzalności i rytmizacji elementów tworzących specyficzny ornament.
Żyrandol Art Deco, chrom, szkło. lata 30.
Wysyłka kurierem (Europa) | 350,00 PLN |
Wysyłka kurierem (Polska) | 150,00 PLN |
Wysyłka kurierem (USA) | 400,00 PLN |
Odbiór w salonie | 0,00 PLN |
Miasto | Kraków |
Szczegóły produktu
Szerokość | 48 cm |
Wysokość | 111 cm |