Okazały kredns w stylu eklektycznym wykonany z drewna okleinowanego orzechem. Mebel o pięnej formie dopełnionej oszczędną dekoraccją, dobrych proporcjach. O atrakcyjności mebla stanowią również szlachetne materiały wykonania – okleina o bogatym usłojeniu.
W dolnej partii dwudrzwiowa szafka zamykana na klucz oraz dwie szuflady pod blatem. Nadstawa z trzema szafkami uniesiona na tralkowanych nóżkach, co dodaje lekkości. Fronty szafek zdobione płycinami odznaczającymi się pięknym usłojeniem okleiny. Boki korpusu mebla flankowane przez tralkowe półkolumny. Okazałe zwieńczenie kredensu z symetrycznymi wolutowymi spływami, w centralnej części zdobione rzeźbionym elementem dekoracyjnym.
Masywna bryła mebla zyskuje na lekkości dzięki wprowadzeniu nóg w formie kuli, przestrzeni pomiędzy blatem na nastrawą oraz wieńczące naroża mebla sterczyn.
Kredens w stylu eklektycznym, okleina orzech, XIX w.
| Wysyłka kurierem (Europa) | 500,00 PLN |
| Wysyłka kurierem (Polska) | 250,00 PLN |
| Wysyłka kurierem (USA) | 600,00 PLN |
| Odbiór w salonie | 0,00 PLN |
| Miasto | Kraków |
Szczegóły produktu
| Szerokość | 148 cm |
| Wysokość | całkowita: 140 cm go głównej listwy (bez nadstawki) 113 cm do blatu: 96cm |
| Głębokość | 57 cm |


-200x200.jpg)

-200x200.jpg)
-200x200.jpg)
-200x200.jpg)
-200x200.jpg)
-200x200.jpg)
-200x200.jpg)
