Komoda duńska. 6 szuflad, lata 60.
4 800,00 PLN
| Wysyłka kurierem (Europa) | 500,00 PLN |
| Wysyłka kurierem (Polska) | 250,00 PLN |
| Wysyłka kurierem (USA) | 600,00 PLN |
| Odbiór w salonie | 0,00 PLN |
| Miasto | Kraków |
Szczegóły produktu
| Szerokość | 89cm |
| Wysokość | 118cm |
| Głębokość | 42cm |

-780x780.jpg)
-200x200.jpg)
-200x200.jpg)
-200x200.jpg)
