Ruhlmann 'Fuseau-Facettes' Amaranth Armchair, 'Monsieur' Model.
Fotel kubełkowy w stylu Empire. Konstrukcja wykonana została z drewna fornirowanego czeczotą o widocznym usłojeniu. Wysokiej jakości snycerka. Tylne nóżki mebla są delikatnie profilowane. Przednie nogi z widocznym kanelowaniem nadają fotelowi unikalny charakter. Tapicerowany jasną tkaniną o subtelnym, satynowym połysku. Dodatkową ozdobę stanowi wzór tkaniny oraz wykończenie krawędzi bordiurą. Na estetykę wpływają również łagodne linie oparcia oraz ergonomiczny kształt, który zapewnia duży komfort użytkowania.
Mebel po profesjonalnej renowacji. Istnieje możliwość dobrania nowej tapicerki, zbliżonej do orginału.
Przedmiot kolekcjonerski. W sprawie zainteresowania prosimy o kontakt.
Fotel Émile-Jacques Ruhlmann 'Fuseau-Facettes' Amaranth Armchair, 'Monsieur' Model
| Wysyłka kurierem (Europa) | 400,00 PLN |
| Wysyłka kurierem (Polska) | 200,00 PLN |
| Wysyłka kurierem (USA) | 500,00 PLN |
| Odbiór w salonie | 0,00 PLN |
| Miasto | Kraków |
Szczegóły produktu
| Szerokość | 59 cm |
| Wysokość | 87 cm |
| Głębokość | 47 cm |

-200x200.jpg)
-200x200.jpg)
