Dwublatowa ława idealna  do umieszczenia przed kanapą.Wspaniały przykład duńskiego modernizmu z lat 60. Stolik wykonany z lakierowanego teku z toczonymi nogami w odcieniu fortepianowej czerni.

 

Prosta,  lecz stylowa forma. Lekko zaoblone blaty, zredukowane krawędzie, nawet nogi stołu są delikatnie zaoblone. Kontrast drewna w kolorze tekowym i czerni, która jest nie tylko klasycznie piękna, ale również praktyczna w tym wypadku. Wyrafinowany projekt, podkreślono  prostotę materiału i funkcjonalność tego mebla. Dwublatowy forma nada się idealnie do porządkowania przestrzeni na stole,  dolny blat może służyć jako przestrzeń na laptopa, czy czasopisma.

 

Duński design to function, form i quality – prezentowany stół spełnia wszystkie te założenia. Duński design w I poł. XX wieku  określany był jako ciepła i atrakcyjna odmiana stylu modernistycznego. W latach 50. natomiast duńskie wzornictwo uznawane było jako jedno z najdoskonalszych. Charakteryzowało się ono odwołaniem do tradycyjnego, skandynawskiego rękodzieła oraz funkcjonalnością.

Dwublatowy stolik kawowy. Tek. Dania. lata 60.

2 390,00 PLN
Wysyłka kurierem (Europa) 350,00 PLN
Wysyłka kurierem (Polska) 150,00 PLN
Wysyłka kurierem (USA) 400,00 PLN
Odbiór w salonie 0,00 PLN
Miasto Kraków

Szczegóły produktu

Długość 140 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 50 cm