Duży bufet z z przeszkloną nastawką, w stylu Art Deco. Mebel wyróżnia się piękną okleiną z bogatym, dekoracyjnym usłojeniem umieszczoną na froncie korpusu. Masywny korpus wykonany z litego drewna osadzony na geometrycznych nóżkach. Nadstawka przeszklona, z lustrem wewnątrz.
Korpus bufetu mieści dwie szafki – dwudrzwiową, z dwoma półkami wewnątrz oraz jednodrzwiową z dwoma wysuwanymi półeczkami.
Mebel po profesjonalnej renowacji.
Bufet w stylu Art Deco
12 900,00 PLN
| Wysyłka kurierem (Europa) | 1 400,00 PLN |
| Wysyłka kurierem (Polska) | 600,00 PLN |
| Wysyłka kurierem (USA) | 1 400,00 PLN |
| Odbiór w salonie | 0,00 PLN |
| Miasto | Kraków |
Szczegóły produktu
| Szerokość | 220 cm |
| Wysokość | z nadstawką: 127 cm; nadstawka: 35 cm |
| Głębokość | 62 cm |

-780x780.png)
-200x200.jpg)
-200x200.png)
-200x200.png)
-200x200.jpg)
-200x200.png)
-200x200.png)
-200x200.png)
-200x200.png)
-200x200.png)
-200x200.png)
-200x200.png)
-200x200.png)
-200x200.png)
