Niedużych rozmiarów damskie biurko w stylu Art Deco. Polski mebel projektowany odznaczający się piękną formą opartą na geometrycznych kształtach i bryłach, co jest charakterystyczne dla mebli Art Deco. Forma mebla zakomponowana asymetrycznie – z prawej strony zamykana szafka, która połączona jest blatem z lewą stroną mebla, która jest bardziej ażurowa i wsparta na pojedynczej, ułożonej centralnie nodze z okrągłą półeczką. Blat mebla po lewej stronie został zaokrąglony. Pod blatem trzy szufladki. Dodatkowo na trzech kulach umieszczonych na blacie wsparta jest szklana tafla.
Biureczko wykonane z drewna. Linie mebla podkreślone okleiną z dekoracyjnym usłojeniem.
Mebel po profesjonalnej renowacji.
Biurko Art Deco, Polska, lata 30. XX w.
16 900,00 PLN
| Wysyłka kurierem (Europa) | 200,00 PLN |
| Wysyłka kurierem (Polska) | 100,00 PLN |
| Wysyłka kurierem (USA) | 250,00 PLN |
| Odbiór w salonie | 0,00 PLN |
| Miasto | Kraków |
Szczegóły produktu
| Szerokość | 115 cm |
| Wysokość | 75 cm |
| Głębokość | 32 cm |

-780x780.png)
-200x200.jpg)
-200x200.jpg)
-200x200.jpg)
-200x200.jpg)
-200x200.jpg)
