Luksusowa szafa-bieliźniarka znanego czeskiego projektanta Jindřicha Halabaly, wykonana w latach 30.- 40. XX wieku w stylu Art Deco. Klasyczna, sześcienna forma przełamana niezwykłą dekoracją.
Mebel zdobiony luksusową techniką ebenistyczną polegająca na wykładaniu powierzchni innym rodzajem drewna, którą stanowi przepiękna intarsja w formie mozaiki. Ciemniejsze i jaśniejsze kostki przeplatają się ze sobą w szachownicowej formie.
Dwu drzwiowa szafka zamykana na kluczyk. Krągłe rączki, kontrastują z jasną intarsją. We wnętrzu półki i przegródki. Mebel luksusowy, a przy tym wykonany z ogromną starannością i przy użyciu luksusowych materiałów i technik.
Jindřich Halabala to pochodzący z Czech projektant mebli i profesor wzornictwa żyjący w latach 1903-1978 . Przedstawiciel czeskiego modernizmu, którego projekty zyskały uznanie na całym świecie. Tworzył w stylu Art Deco. Projkety Halabaly były bardzo funkcjonalnie, starannie wykończone i modułowe, pomyślane tak, iż można je łączyć w różne zestawy. Uważał, że meble powinny być funkcjonalne i dostępne dla każdego. Meble Halabaly są do dziś niezwykle popularne, zdobią nie tylko klasyczne, ale też nowoczesne wnętrza. Największą popularność zdobyły meble z giętego drewna.
Sekretarzyk Art Deco. Proj. J.Halabala. Czechy. Lata 30. Intarsja geometryczna
| Wysyłka kurierem (Europa) | 600,00 PLN |
| Wysyłka kurierem (Polska) | 300,00 PLN |
| Wysyłka kurierem (USA) | 800,00 PLN |
| Odbiór w salonie | 0,00 PLN |
| Miasto | Kraków |
Szczegóły produktu
| Szerokość | 130 cm |
| Wysokość | 130 cm |
| Głębokość | 56 cm |


-200x200.png)
-200x200.png)
-200x200.png)
-200x200.png)
-200x200.png)
-200x200.png)
-200x200.png)
-200x200.png)
-200x200.png)
-200x200.png)
