Sporej wielkości bilioteczka z drewna fornirowanego palisandrem. Wysokiej jakości i wielkiej urody mebel. Zaprojektowany przez Gunni Omanna dla Omann Jun Mobelfabrik. 

 

Gunni Omann – duński projektant mebli, tworzący przede wszystkim dla fabryki mebli Omann Jun. Wysokiej klasy meble wykonywał z najpiękniejszych gatunków drewna – takich jak palisander. Fornir był selekcjonowany tak by stworzyć na powierzchni harmonijną i piękną kompozycję. 

 

Prezentowana biblioteczka może pełnić równocześnie funkcje biurkowe – w dolnej części znajduje się dodatkowa, rozkładana klapa biurkowa. Dolna część biblioteczki posiada dwie zamykane drzwiczkami, głębsze szafki z półką, i wąską szufladą. Część podcienia ma trzy niewysokie półki i parę małych szufladek na drobiazgi. W głównej części znajdują się trzy pary półek. 

 

Mebel zachwyca nie tylko klasycznym i funkcjonalnym projektem, ale zwłaszcza pięknym wykończeniem. Palisander należy do najbardziej pożądanych gatunków drewna – ze względu na jego walory wizualne i właściwości – jest drewnem bardzo twardym i ciężkim, oleistym, o bardzo dużej wytrzymałości. Zachwyca pięknym usłojeniem. Należy do najdrożych gatunków drewna. 

Biblioteczka projektowana. GUNNI OMAN. Palisander

10 900,00 PLN
Wysyłka kurierem (Europa) 1 400,00 PLN
Wysyłka kurierem (Polska) 600,00 PLN
Wysyłka kurierem (USA) 1 400,00 PLN
Odbiór w salonie 0,00 PLN
Miasto Kraków

Szczegóły produktu

Szerokość 120 cm
Wysokość 187 cm
Głębokość dół: 47 cm góra: 30 cm