Puszka znacznych rozmiarów, w kształcie sześcianu, wieczko na zawiasach. Zdobiona geometrycznymi wzorami i orientalnymi przedstawieniami podkreślającymi kolonialne pochodzenie produktu. Opakowanie utrzymane w czerwono-złotej kolorystyce, której zadaniem jest przyciągnięcie uwagi konsumenta. Nazwa firmy umieszczona na każdej ściance puszki. Napis „Istnieje od roku 1787” lub data „1787” również powtarzają się kilkakrotnie, w celu podkreślenia długoletniej tradycji marki. 

 

Na ściankach znajdują się przedstawienia nawiązujące do kolonializmu: chińska świątynia, budowa z Ameryki Południowej i karawana z dodatkowym napisem „Herbata Karawana”. Ukoronowaniem całości jest wieczko z wizerunkiem parowca, którym produkty kolonialne były przewożone do Europy.

 

Metalowa puszka to wyjątkowo trwałe i praktyczne opakowanie, które nawet po wielu latach doskonale nadaje się do przechowywania produktów spożywczych. Ze względu na bogate zdobienia opakowania reklamowe stanowią ciekawy temat kolekcjonerski. Każda puszka posiada własny, indywidualny wzór, lecz połączenie kilku przedmiotów tego rodzaju gwarantuje uzyskanie pięknej i niepowtarzalnej kompozycji.

Puszka na herbatę marki BAZYLI PERŁOW I SYNOWIE. Sygnowana znakiem firmowym producenta. Polska. Poł. XX w.

289,00 PLN
Wysyłka kurierem 19,00 PLN
Odbiór w salonie 0,00 PLN
Miasto Kraków

Szczegóły produktu

Długość 24 cm
Szerokość 24 cm
Wysokość 25 cm